Jura Hotels - Afyon Termal

Jura Hotels Afyon Termal

Jura Hotels Afyon Termal

Spa merkezimiz ve farklı konseptleri ile hizmet veren Jura Termal Spa & Convention Center; Şehir merkezine 8 km. Zafer Bölgesel Hava limanına ise 59 km mesafededir..

 

Odalar & Suitler

Otelimiz toplamda 193 oda 390 yatak kapasitelidir. Misafir odalarında sunulan hizmetlerimiz; LCD ekran TV ve Uydu Yayınları, Telefon, Merkezi Klima sistemi, Minibar, Elektronik emanet Kasa,, Makyaj ve Çalışma Masası ,Kablosuz ADSL İnternet Bağlantısı, Oda Servisi, Saç Kurutma Makinesi bulunmaktadır.

 

Spa & Wellness

Asya Mimarisi içerisinde benzerlerinden ayrılan olağanüstü bir mimariye sahiptir.4000 Metrekarelik geniş bir alandaki SPA merkezi, Afyonkarahisar'ın şifa kaynağı termal su ile birleştirerek sunar.

 

Düğün, Davet, Kongre ve Toplantı

Jura Termal Spa & Convention Center’ in birbirinden farklı ve konforlu 4 salon ve 1 büyük fuaye alanı, çeşitli is ve özel toplantılarınız, özel davetleriniz ve konferanslarınız için hazırlanmıştır. Farklı oturma düzenlerine göre ayarlanabilen salonların kapasiteleri de değişik büyüklüklerde, misafirlerimizin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Ses sistemi ve görsel sunum sistemleri ile donatılmış Toplantı ve Gala Salonlarımızda, en etkili buluşmaları, düğün ve toplantı organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Restoranlar

1 Büyük Restorant 1 alakart Restorant ve 10 adet Localarımızla Hizmet sunmaktayız.

 

Aktivite

Otelimizde 1 adet bar eşliğinde 2 adet bilardo masası ve okey oynayabileceğiniz rahat rir ortam ile hizmet sunmaktayız.
Okey . tavla ve kağıt oyunları ücretsiz olarak misafirlere sunulur.

Image Image
Odalar
Restaurant
Havuz
WhatsApp ile iletişime geç