Jura Hotels Afyon Thermal

ŞİFALI SULARIYLA TERMAL DENEYİMİ YAŞAMAK İÇİN

Mükemmel konumu ile misafirlerine iş ve tatil amaçlı konaklamalarında kusursuz bir deneyim sunan Jura Hotels Afyon Thermal, toplamda 195 oda 400 yatak, 2 restoran ve 4 havuzdan oluşan 5 yıldızlı bir tesistir. Bu tesiste, spa ve Uzak Doğu masajlarının enfes birleşimi ve Türk mutfağının eşsiz lezzetleri ile eğlenme ve dinlenme imkanı bulabilirsiniz. Sizler hem dinlenip hem eğlenirken çocuklarınız da çocuk parklarında hoş vakitler geçirebilir. Dilerseniz ihtiyacınıza göre tesisteki doktor hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Odalar & Suitler

Her detayı sizin için özenle tasarlanmış konforlu ve şık otelimiz toplamda 195 oda 400 yatak kapasitelidir. Misafir odalarında sunulan hizmetlerimiz; LCD ekran TV ve Uydu Yayınları, Telefon, Merkezi Klima sistemi, Minibar, Elektronik emanet Kasa,, Makyaj ve Çalışma Masası ,Kablosuz ADSL İnternet Bağlantısı, Oda Servisi, Saç Kurutma Makinesi bulunmaktadır.

Spa & Wellness

Tatil süresince bedeninizi olduğu kadar ruhunuzu da dinlendirmek istiyorsanız kendinizi Jura Hotels Afton Termal'in uzman ellerine bırakabilirsiniz. Kişiye özel vücut ritüelleri, tecrübeli estetisyenler tarafından uygulanan cilt bakımları ve daha nicesi... Cilt bakımı ve masaja dair ne arzu ederseniz Jura Hotels Afyon Termal sunmaya hazırdır. Sizler yalnızca sihirli dokunuşlarla yenilenen bedeninizin ve ruhunuzun keyfini çıkarın, gerisini uzman ekiplere bırakın!

Düğün, Davet, Kongre ve Toplantı

Jura Termal Spa & Convention Center’ in birbirinden farklı ve konforlu 4 salon ve 1 büyük fuaye alanı, çeşitli is ve özel toplantılarınız, özel davetleriniz ve konferanslarınız için hazırlanmıştır. Farklı oturma düzenlerine göre ayarlanabilen salonların kapasiteleri de değişik büyüklüklerde, misafirlerimizin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Ses sistemi ve görsel sunum sistemleri ile donatılmış Toplantı ve Gala Salonlarımızda, en etkili buluşmaları, düğün ve toplantı organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Restaurant

Tatiliniz boyunca eşsiz bir lezzet serüveni yaşamaya hazır mısınız? Jura Hotels Afyon Termal, şeflerinin sanatsal dokunuşlarıyla zenginleştirdiği bu muhteşem lezzet şöleninde, konuklarına dünya mutfağının kapılarını aralayarak ruhunuzu okşayacak tatlarla buluşmanıza imkan sağlayacak.
1 Büyük Restorant 1 alakart Restorant ve 10 adet Localarımızla Hizmet sunmaktayız.

Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin / Çocuk
2 Yetişkin
Yetişkin
Çocuk
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
3. Çocuk Yaşı
Jura Hotels Afyon Thermal Rezervasyon
Rezervasyon
Jura Hotels Afyon Thermal
WhatsApp
Jura Hotels Afyon Thermal
Hemen
Ara